Terma Bukowina Tatrzańska - Baseny Termalne
ul. Sportowa 22, 34-530 Bukowina Tatrzańska
tel. (18) 202-00-70
http://www.termabukowina.plbiuro@termabukowina.pl

 
Termy bukowiańskie są centrum rozrywki dla całej rodziny, ośrodkiem uzdrowiskowym i rehabilitacyjnym.

Działka, którą przeznaczono pod inwestycję, ma powierzchnię 4ha i umiejscowiona jest w zacisznej okolicy otoczonej lasami, z pięknym widokiem na góry. Obiekty termalne obejmą 12 basenów. Temperatura wody w basenach utrzymuje się w granicach 28-36°C.

Przewidziano również szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży, między innymi zjeżdżalnię oraz specjalne pływalnie dla najmłodszych. Na terenie Term bukowiańskich dostępne jest również 8 saun m.in. rzymska, fińska, góralska, kwiatowa, na podczerwień.

Restauracja oferuje specjały kuchni regionalnej i nie tylko. Przed obiektem jest parking dla 200 samochodów osobowych i 10 autobusów. Termy znajdują się w odległości 15km od Zakopanego i 20km od Nowego Targu.

Oferowane zabiegi:

Vacu Fitness - terapia wykorzystująca połączenie ruchu i podciśnienia w celu likwidacji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Podciśnienie zapewnia efektywny dopływ krwi do tkanki tłuszczowej w okolicach dotkniętych cellulitem. Ruch przyspiesza spalanie kwasów tłuszczowych w mięśniach.
Turbo Sonic - jest najbardziej efektywnym urządzeniem treningowym dla tych, którzy nie są w stanie wygospodarować wystarczającej ilości czasu na codzienne ćwiczenia. Urządzenie stymuluje mięśnie do krótkotrwałego skurczu i rozkurczu przez to oddziaływanie zwiększa ich siłę i grubość włókien mięśniowych oraz pomaga w redukcji cellulitu poprzez przyśpieszenie cyrkulacji krwi i limfy.
Masaże - dobroczynny wpływ masażu był już znany ludziom już od najdawniejszych czasów. W medycynie Dalekiego Wschodu stanowił on metodę leczenia różnych stanów chorobowych zarówno psychicznych jak i dolegliwości fizycznych. Tak jest i w czasach obecnych.

Ten obiekt należy do następujących kategorii:
- Akweny
- Centra rozrywki
- Rekreacja
- Rozrywka